Zabiegi


TWARZ


MIKRODERMABRAZJA

W czasie zabiegu mikrodermabrazji złuszcza się i usuwa górne warstwy naskórka przy pomocy głowicy diamentowej lub korundowej. Zasada ich działania jest identyczna, ale mikrodermabrazja diamentowa przynosi mniej inwazyjny efekt – z tego względu można stosować ją nawet przy wrażliwej skórze, natomiast mikrodermabrazja korundowa silniej działa na skórę. Dzięki usunięciu zewnętrznej warstwy naskórka, docieramy do żywych komórek, które – zmobilizowane do intensywniejszego wzrostu – regenerują się. Nowa warstwa naskórka jest wolna od problemów. Mikrodermabrazja eliminuje wszystkie najpopularniejsze problemy ze skórą: od zaskórników i nieestetycznie rozszerzonych porów, poprzez redukcję płytkich blizn (np. po trądziku) i zmarszczek, aż do odmłodzenia skóry i usunięcia rozstępów. Mikrodermabrazja stanowi także ważne wsparcie przy nadmiernym przetłuszczaniu się skóry.

MIKRODERMABRAZJA DIAMENTOWA

To mechaniczna metoda złuszczania naskórka warstwa po warstwie. Polega na usunięciu-ścieraniu warstw naskórka za pomocą specjalnego urządzenia wyposażonego w głowice ścierające, pokryte kryształkami naturalnego diamentu.

MIKRODERMABRAZJA KORUNDOWA

Jest jedną z wielu metod mechanicznego złuszczania naskórka. Polega na ścieraniu warstwy rogowej naskórka za pomocą specjalnego urządzenia. W czasie zabiegu mikrodermabrazji zostaje utworzone podciśnienie za pomocą próżni, która uruchamia stumień kryształków wodorotlenku glinu (korundu). Kryształy są nanoszone na skórę (uderzając o powierzchnię skóry) za pomocą specjalnego urządzenia ręcznego, które jest przesuwane po skórze i w ten sposób usuwane są górne warstwy naskórka. Równocześnie kryształy wraz z usuniętym zrogowaciałym naskórkiem są pochłaniane i zbierane w oddzielnym pojemniku.

SONOFOREZA

Sonoforeza to zabieg kosmetyczny, który wykorzystuje fale dźwiękowe niesłyszalne dla człowieka, wprowadzając w głębokie partie skóry substancje dobierane według indywidualnych potrzeb. Przyspiesza ona wnikanie odżywczych substancji w głąb skóry za pomocą ultradźwięków. Owe ultradźwięki intensywnie wytwarzają ciepło, które wnika w głąb skóry rozluźniając tym samym mięśnie. Wszystko odbywa się przy jednoczesnym delikatnym masażu pobudzającym krążenie i odprężającym organizm. Po dokładnym oczyszczeniu skóry nakłada się na nią ampułkę zawierającą specjalne substancje. Następnie do skóry przykłada się głowicę emitującą fale dźwiękowe, dzięki którym zwiększa się poziom przenikania substancji odżywczych w głąb skóry. Dlatego też zabieg sonoforezy jest doskonałym dopełnieniem innych zabiegów.

ULTRADŹWIĘKI

Medycyna i kosmetologia znalazły w utradźwiękach doskonałą metodę na poprawę zdrowia i kondycji skóry. Ultradźwięki mają postać fal, które rozchodzą się na twarzy, docierając bez najmniejszego trudu do głębszych partii skóry i mięśni. Podczas zabiegu z wykorzystaniem ultradźwięków delikatne ciepło poprawia krążenie krwi, a komórki stymulowane są do regeneracji. W ten sposób wspiera się naturalną produkcję kolagenu, ponieważ liczniejsze i mocniejsze włókna kolagenowe odpowiadają za elastyczność i odpowiednie napięcie skóry. Właśnie dlatego po zabiegu zauważa sie, że drobne zmarszczki mimiczne stały się płytsze, a ewentualne blizny (np. po trądziku) nie są już tak widoczne.

PEELING KAWITACYJNY

To niezwykle przyjemny zabieg, łagodnie oczyszczający skórę. Jego działanie bazuje na ultradźwiękach, które wprawiają skórę w wibrację. Podczas peelingu część wody zamienia się w mikroskopijne pęcherzyki gazu – ich uwalnianie sprawia, że skóra oczyszcza się i „otwiera” na działanie kosmetyków, a także na preparaty nawilżające. Właśnie od wytwarzania sie gazu – czyli zjawiska, określanego w fizyce mianem kawitacji – zabieg zaczerpnął swoją nazwę. Peeling kawitacyjny stymuluje skórę, by naturalnie utrzymywała odpowiednie nawilżenie. Przynosi jej także odprężenie i ukojenie.

MEZOTERAPIA

Przed 30 rokiem życia skóra staje się bardziej „leniwa”. Na skutek zachodzących w niej procesów, spada produkcja kolagenu i elastyny, choć to właśnie one odpowiadają za elastyczność i właściwe napięcie skóry. Spadek ilości kolagenu i elastyny nie jest jednak nieodwracalny – wystarczy, że zastosujemy zabieg mezoterapii.

MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA

Podczas zabiegu wykonywane są mikroskopijne nakłucia skóry, mobilizując ją do regeneracji. Pobudzone w ten sposób komórki – tzw. fibroblasty – zwiększają produkcję kolagenu i elastyny. Po zabiegu rozszerzone pory skóry zwężają się, zmarszczki stają się płytsze, a skóra ma lepszy, jednolity koloryt. Intensywna regeneracja sprawia, że wygładzeniu ulegają nawet blizny (zwłaszcza po trądziku). Dodatkowo, odświeżona skóra o wiele lepiej chłonie i przyswaja substancje aktywne z kremów, masek, ampułek i innych kosmetyków.

MEZOTERAPIA BEZIGŁOWA

Nie tylko odmładza skórę, ale także pobudza ją w taki sposób, by zredukować podskórną tkankę tłuszczową, czyli cellulit. Podczas zabiegu wykorzystuje się zjawisko elektroporacji: oddziałując na skórę polem elektrycznym, które „otwiera” ją w taki sposób, by ułatwić przenikanie substancji czynnych do jej wnętrza. Dzięki temu kosmetyki o wiele łatwiej przenikają do każdej komórki, regenerując skórę na poziomie komórkowym.

JONOFOREZA

Jonoforeza to metoda polegająca na wprowadzaniu w głąb skóry substancji czynnych za pomocą sił pola elektrycznego. Do zabiegu jonoforezy można używać tylko specjalnych substancji - związków chemicznych, które ulegają rozpadowi na jony. Jony wprowadzone do skóry metodą jonoforezy gromadzą się na granicy naskórka i skóry właściwej, skąd zostają odprowadzone głębiej. Jonoforeza powoduje znaczne spotęgowanie efektów zabiegów, dzięki szybszemu i głębszemu przenikaniu substancji aktywnych przez naskórek. Dodatkowe zastosowanie jonoforezy w zabiegu stymuluje odnowę komórkową, poprawia krążenie i dotlenienie komórek, działa przeciwzapalnie.

DARSONWAL

Darsonwal jest elektronicznym urządzeniem do masażu i terapii z wykorzystaniem tzw. prądów d’Arsonvala. Zabieg polega na masażu szklaną elektrodą (pelotą) wypełnioną gazem szlachetnym miejsca poddawanemu zabiegowi, co powoduje wyładowania elektryczne na powierzchni skóry i uwolnienie ozonu mającego działanie bakteriobójcze i bakteriostatyczne. W zależności od gazu, który wypełnia elektrodę zabieg ma działanie łagodzące, uspokajające lub pobudzające.

Guinot


Hydradermie podwójna jonizacja to ekskluzywny zabieg pielęgnacyjny firmy Guinot, który upiększa skórę skuteczniej niż kiedykolwiek i to już po pierwszym zabiegu. Jego innowacyjnośc umożliwia szybkie i dogłębne wchłanianie zjonizowanych aktywnych składników i tym samym wyjątkową skuteczność. Zabieg występuje w 7 wersjach zależnie od celów pielęgnacyjnych oraz rodzaju skóry. Hydrodermie to zabieg przeprowadzany wyłącznie przez przeszkolone kosmetyczki z najwyższymi kwalifikacjami.

Hydradermie podwójna jonizacja to wyjątkowa metoda pielęgnacji cery. Należy do unikalnych i najlepszych profesjonalnych zabiegów. Zabieg hydradermie i wprowadzenie aparatu hydra derm zrewolucjonizowało kosmetykę oparta na wykorzystaniu mikroprądów (prąd galwaniczny, wysokiej i niskiej częstotliwości), odpowiednio zjonizowanych oraz indywidualnie dobranych produktów technik masażu, stymulacji elektrodami oraz relaksacyjnego i modelującego masażu manualnego.

Hydrodermie podwójna jonizacja daje nieograniczone możliwości różnych kuracji np.przeciwzmarszczkowych, regenerujacych, liftingujących, dla cery tłustej, wrażliwej, delikatnej skóry wokół oczu, z przebarwieniami...

Po zakończeniu hydrodermie możesz sama ocenić skuteczność zabiegu- rysy są wygładzone, twarz bardziej wypoczęta i rozświetlona a skóra pełna blasku. Dzięki tej kuracji piękna przeprowadzonej raz w miesiącu Twoja twarz promienieje urodą i jest pełna blasku przez cały rok.

Hydrodermie Lift

Z powodu wieku i zmęczenia mięśnie owalu twarzy wiotczeją i pojawiają się oznaki zmęczenia. Dotąd zabiegi liftingujące oddziaływały na strukturę skóry wzmacniając naskórek i ujędrniając skórę właściwą. Obecnie Hydrodermie Lift zapewnia skórze rewolucyjne odmłodzenie stymulując mięśnie twarzy, przywracając im odpowiednie napięcie oraz unoszące rysy przy pomocy gimnastyki twarzy.

Podobnie jak w przypadku modelowania ciała w siłowni w ciągu kilku seansów zabieg ten pozwala uzyskać spektakularny efekt liftingu bez iniekcji.

Hydrodermie lift to zabieg który poza pielęgnacją i uelastycznieniem skóry powoduje uniesienie rysów twarzy dzięki gimnastyce mięśni. Mięśnie odzyskują napięcie i witalność, a rysy są spektakularnie uniesione. Już po pierwszym zabiegu twarz jest odmłodzona.

Hydradermie Lift Yeux natychmiastowy lifting oczu.

Aby odmłodzić wygląd konturu oczu kosmetyczka oferuje skuteczne i delikatne rozwiązanie. Dzięki zabiegowi Hydradermie Lift Yeux wybrane mięśnie okolic oczu (mięsień okrężny oka) zmuszone są do pracy aby poprawić ich napięcie i jędrność. Już po pierwszym zabiegu drobne zmarszczki są zmniejszone, kurze łapki są wygładzone, a oczy wyglądają młodziej.
Wszystkie narzędzia używane do manicure, które stykają się bezpośrednio ze skórą klienta poddawane są procesowi dezynfekcji i sterylizacji w autoklawie medyczny co eliminuje jakiekolwiek potencjalne ryzyko zarażenia chorobami zakaźnymi.

DŁONIE


Manicure Klasyczny

To obowiązkowy zabieg dla wszystkich kobiet i mężczyzn, którzy chcą uzyskać odpowiedni wygląd paznokci i baza dla wszystkich zabiegów związanych ze zdobieniem paznokci. Manicure obejmuje wyrównanie paznokci, poprawę wyglądu płytki i usunięcie skórek.

Manicure Hybrydowy

Polecam go wszystkim Paniom, które oczekują długotrwałego efektu bez ryzyka, że płytka ulegnie osłabieniu i zniszczeniu. Podczas zabiegu na oczyszczone i odpowiednio przygotowane paznokcie nakładam specjalny lakier o wysokiej trwałości (efekt utrzymuje się nawet do 3 tygodni), a następnie utrwalam efekt promieniami UV. W gabinecie MAGIA URODY korzystam z profesjonalnych i jednych z najtrwalszych (i najlepszych jakościowo) lakierów hybrydowych marki SHELLAC oraz HARMONY GELISH

Usunięcie Manicure Hybrydowego

Przed wykonaniem kolejnego manicure hybrydowego lub jakiegokolwiek innego zabiegu delikatnie usuwam stary lakier. Stosuję przy tym bezpieczne dla płytki preparaty, dzięki czemu kolejne zabiegi manicure pozostawiają paznokcie w doskonałym stanie. Lakier hybrydowy założony w gabinecie Magia Urody jak i innych salonach zdejmuję GRATIS!!!

Manicure Japoński

Manicure japoński polega na lekkim opiłowaniu płytki, a następnie wtarciu w nią specjalnego preparatu nawilżającego i wzmacniającego paznokcie, dzięki czemu płytka paznokci zostaje błyskawicznie zregenerowana i wzmocniona . Sekret jego skuteczności tkwi w wyborze odpowiednich preparatów.

Parafina Na Dłonie

Zadbane paznokcie wyglądają pięknie wyłącznie wtedy, gdy stają się ozdobą gładkich i miękkich dłoni. Dlatego w gabinecie MAGIA URODY możesz skorzystać z jednej z najskuteczniejszych metod pielęgnacji dłoni, jaką wymyślono: zabiegu parafinowego. Przynosi ona ulgę suchej i popękanej skórze, zmiękcza ją, wygładza i regeneruje.

SPA Dłoni

Zabieg na dłonie przywraca kondycję skórze dłoni, napina ją eliminuje, twardą skórę wokół paznokcia, stymuluje mikrokrążenie. Polecany każdemu kto ma szarą i pękającą skórę, np. w okresie zimowym. Malowanie Paznokci W gabinecie MAGIA URODY korzystam z jednych z najtrwalszych lakierów marki INGLOT, posiadam całą gamę kolorów, wśród których z pewnością znajdziesz swój ulubiony. Masaż Dłoni Zadbane dłonie powinny być atrybutem każdego z nas. Powinny być one w nienagannym stanie. Jednym z wielu sposobów dbania o nie jest masaż dłoni. Masaż dłoni poprawia ukrwienie skóry, przez co staje się ona bardziej elastyczna a dzięki zastosowaniu preparatu pielęgnacyjnego również miękka i delikatna w dotyku.

HIDREX

Leczenie nadpotliwości z wykorzystaniem urządzenia Hidrex jest oparte na elektroterapii i zjawisku jonoforezy. Jonoforeza wykorzystuje działanie prądu stałego o różnej częstotliwości. Do leczenia rąk stosowane są specjalne aplikatory, dzięki którym przez skórę przepływa prąd o delikatnym napięciu, które można regulować. Zabiegi są całkowicie bezpieczne i nie mają efektów ubocznych. Można spodziewać się jedynie delikatnego swędzenia i pieczenia, a także zaczerwienia skóry podczas lub po terapii. Po około 10 zabiegach stan skóry skłonnej do nadpotliwości zaczyna się normalizować.

Gabinet MAGIA URODY posiada własny autoklaw medyczny. Należy pamiętać, że sterylizacja narzędzi w autoklawie to jedyny i skuteczny sposób na właściwe czyli higieniczne przygotowanie ich do zabiegu. Brodawczaki, WZW, HIV, czy grzybica, to realne zagrożenie w zabiegu wykonywanym niesterylnymi narzędziami. W gabinecie Magia Urody narzędzia poddawane są procesowi sterylizacji w autoklawie, który zapewnia w 100% eliminację wszystkich form mikroorganizmów. Tak wysterylizowane narzędzia przechowywane są w specjalnych jednorazowych rękawach, otwieranych bezpośrednio przy kliencie podczas zabiegu manicure i pedicure. Korzystając z zabiegów w gabinecie Magia Urody kupują Państwo zdrowie i bezpieczeństwo.
Wszystkie narzędzia używane do pedicure, które stykają się bezpośrednio ze skórą klienta poddawane są procesowi dezynfekcji i sterylizacji w autoklawie medycznym co eliminuje jakiekolwiek potencjalne ryzyko zarażenia chorobami zakaźnymi.

STOPY


Pedicure Klasyczny

Podstawa we wszystkich staraniach o zadbane stopy. Standardowy pedicure to oczyszczenie i wygładzenie płytki, przycięcie paznokci, zastosowanie profesjonalnego peelingu stóp i opracowanie wysuszonej, popękanej skóry za pomocą specjalistycznych urządzeń.

Pedicure Hybrydowy

Zabieg hybrydowy, popularnie stosowany w przypadku dłoni, polecamy także do stóp. Hybrydowy pedicure prezentuje się doskonale. Dzięki zastąpieniu lakieru hybrydą i utrwaleniu go promieniowaniem UV, uzyskujemy idealnie gładką warstwę, która nie ściera się i nie odpryskuje do 3 tygodni.

Usunięcie Pedicure Hybrydowego

Przed wykonaniem kolejnego manicure hybrydowego lub jakiegokolwiek innego zabiegu delikatnie usuwam stary lakier. Stosuję przy tym bezpieczne dla płytki preparaty, dzięki czemu kolejne zabiegi manicure pozostawiają paznokcie w doskonałym stanie. Lakier hybrydowy założony w gabinecie MAGIA URODY jak i innych salonach zdejmuję GRATIS!!!

Pedicure Japoński

Manicure japoński polega na lekkim opiłowaniu płytki, a następnie wtarciu w nią specjalnego preparatu nawilżającego i wzmacniającego paznokcie, dzięki czemu płytka paznokci zostaje błyskawicznie zregenerowana i wzmocniona . Sekret jego skuteczności tkwi w wyborze odpowiednich preparatów.

Parafina Na Stopy

To prawdziwy balsam na przesuszoną, a nawet pękającą skórę stóp. Kosmetyki, które stosuje w gabinecie MAGIA URODY, łagodnie nawilżają i zmiękczają powierzchnię stóp, przyczyniając się do jej wygładzenia. Rezultaty uzyskujesz natychmiast!

Spa Stóp

Kompleksowy zabieg przynosi odprężenie, usuwa obrzęki i zmęczenie, wygładza i zmiękcza skórę, a także poprawia wygląd paznokci. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości kosmetyków, substancje odżywcze głęboko wnikają w skórę, przynosząc trwalszy efekt.

Malowanie Paznokci

W gabinecie MAGIA URODY korzystam z jednych z najtrwalszych lakierów marki INGLOT, posiadam całą gamę kolorów, wśród których z pewnością znajdziesz swój ulubiony.

Masaż Stóp

Stopy – choć delikatne – narażone są na wiele poważnych obciążeń. Niewygodne obuwie, stojąca praca, zmiany wagi, ciąża… Zmęczenie, obrzęki i inne dolegliwości stóp usunie masaż. Dodatkowo wspaniale Cię on odpręży i wyciszy.

HIDREX

Leczenie nadpotliwości z wykorzystaniem urządzenia Hidrex jest oparte na elektroterapii i zjawisku jonoforezy. Jonoforeza wykorzystuje działanie prądu stałego o różnej częstotliwości. Do leczenia stóp stosowane są specjalne aplikatory, dzięki którym przez skórę przepływa prąd o delikatnym napięciu, które można regulować. Zabiegi są całkowicie bezpieczne i nie mają efektów ubocznych. Można spodziewać się jedynie delikatnego swędzenia i pieczenia, a także zaczerwienia skóry podczas lub po terapii. Po około 10 zabiegach stan skóry skłonnej do nadpotliwości zaczyna się normalizować.

Gabinet MAGIA URODY posiada własny autoklaw medyczny. Należy pamiętać, że sterylizacja narzędzi w autoklawie to jedyny i skuteczny sposób na właściwe czyli higieniczne przygotowanie ich do zabiegu. Brodawczaki, WZW, HIV, czy grzybica, to realne zagrożenie w zabiegu wykonywanym niesterylnymi narzędziami. W gabinecie MAGIA URODY narzędzia poddawane są procesowi sterylizacji w autoklawie, który zapewnia w 100% eliminację wszystkich form mikroorganizmów. Tak wysterylizowane narzędzia przechowywane są w specjalnych jednorazowych rękawach, otwieranych bezpośrednio przy kliencie podczas zabiegu manicure i pedicure. Korzystając z zabiegów w gabinecie MAGIA URODY kupują Państwo zdrowie i bezpieczeństwo.

DEPILACJA


W gabinecie Magia Urody stosuję depilację woskiem na ciepło. Taki zabieg przeprowadzany jest błyskawicznie, co minimalizuje ból i chroni przed podrażnieniami skóry. Zachęcam do regularnego korzystania z depilacji woskiem, ponieważ odrastające włoski stają się coraz słabsze i o wiele łatwiej jest je usuwać.

Tą metodą depilacji można wygładzić dowolne partie ciała:
 • wąsik,
 • broda,
 • brwi,
 • ręce całość,
 • ramiona,
 • pachy,
 • przedramiona,
 • bikini standardowe,
 • nogi całość,
 • łydki,
 • uda,
 • brzuch,
 • plecy.

FARMONA


W gabinecie MAGIA URODY korzystam z jednych z najlepszych profesjonalnych kosmetyków firmy FARMONA przeznaczonych wyłącznie do gabinetów kosmetycznych oraz ośrodków odnowy bilogicznej wellness & SPA. Podstawą wszystkich kosmetyków Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona są czyste składniki roślinne pozyskiwane ze źródeł odnawialnych, standaryzowane ekstrakty o wysokim stopniu czystości ekologicznej – o optymalnych stężeniach dla zapewnienia maksymalnej skuteczności i bezpieczeństwa stosowania, Składniki aktywne są precyzyjne dobrane i wzajemnie się uzupełniają, aby zapewnić pielęgnację „w zgodzie z naturą”, a więc wzmocnić naturalne mechanizmy i przywrócić skórze równowagę. Kosmetyki firmy Farmona tworzone są bez parabenów, alkoholi, olejów mineralnych, silikonów, sztucznych barwników i nie są testowane na zwierzętach. Zabiegi Farmona które wykonuję w gabinecie MAGIA URODY to:

ACIDART

Zabieg redukujący niedoskonałości skóry


Acidart to zabieg wykorzystujący kwasy. Kwasy stanowią obiekt pożądania świadomych klientek salonów kosmetycznych i klinik medycyny estetycznej ponieważ ta metoda złuszczania skóry jest niezwykle efektywna i daje szybkie rezultaty. Kwasy likwidują przebarwienia, spłycają blizny, eliminują drobne zmarszczki. Są idealne dla szarej, zmęczonej i zanieczyszczonej skóry bowiem błyskawicznie i gruntownie ją oczyszczają przywracając blask i młody wygląd.
Efekty zabiegu:
 • likwidacja drobnych zmarszczek,
 • wyrównanie kolorytu skóry,
 • rozjaśnienie przebarwień, plam i piegów,
 • regeneracja skóry,
 • spłycenie blizn potrądzikowych i pourazowych,
 • odczopowanie ujść gruczołów łojowych,
 • redukcja przez naskórkowej utraty wody,
 • gruntowne oczyszczenie skóry,
 • wygładzenie powierzchni skóry.


MEZOART FACE

Zabieg aktywujący piękno skóry


Wraz z upływem lat skóra się starzeje. Zanikają włókna kolagenowe i elastyna, spada poziom nawilżenia, zwiększa się ilość wolnych rodników. Powstają zmarszczki i zmienia się owal twarzy. Nie możemy tego procesu zatrzymać ale możemy znacznie spowolnić.
Efekty zabiegu:
 • poprawa kondycji skóry zwiotczałej,
 • korekcja zmarszczek i zapobieganie ich powstawaniu,
 • lifting, poprawa owalu twarzy,
 • poprawa nawilżenia i wygładzenie powierzchni skóry,
 • regeneracja skóry po kąpielach słonecznych i solarium,
 • stymulacja ujędrnianie skóry, korekcja i zapobieganie powstawaniu zmarszczek


SKALPEL

Spektakularny zabieg liftingująco-odbudowujący


Wiek nie odzwierciedla prawdziwej dojrzałości skóry, bo skóra nie starzeje się równo u wszystkich ludzi. Unikalna i innowacyjna formuła zabiegu Skalpel, oparta na wyjątkowej kombinacji składników aktywnych w wysokim stężeniu rekomendowana jest dla wszystkich potrzeb różnego typu skóry dojrzałej.
Efekty zabiegu:
 • intensywnie regeneruje i wzmacnia skórę,
 • przywraca skórze właściwą gęstość i zdolności podtrzymujące,
 • odczuwalnie liftinguje, wyraźnie wygładza,
 • doskonale nawilża, wzmacnia sprężystość i elastyczność,
 • spowalnia oznaki starzenia,
 • aktywizuje skórę zmęczoną ,
 • odbudowuje barierę hydrolipidową chroniąc przed odwodnieniem i przesuszeniem naskórka,
 • zapewnia ochronę przed wolnymi rodnikami.


DERMAACNE+

Sebo-regulujący zabieg dla skór mieszanych, tłustych i trądzikowych

Gruntowne oczyszczanie, wyraźne rozjaśnienie i zmatowienie oraz poprawa nawilżenia cery problematycznej to gwarantowane efekty tego zabiegu.
Pozostałe efekty zabiegu:
 • gruntowne oczyszczenie skóry,
 • redukcja niedoskonałości,
 • normalizacja procesów wzrostu i odnowy,
 • regulacja wydzielania serum,
 • zapobieganie zaczopowaniu ujść gruczołów łojowych,
 • zapewnienie ochrony przeciwbakteryjnej,
 • długotrwałe zmatowienie skóry,
 • poprawa nawilżenia i wygładzenie powierzchni skóry,
 • skóra idealnie czysta, gładka i świeża.

MASAŻ


JUŻ WKRÓTCE!

LASEROTERAPIA


JUŻ WKRÓTCE!